Doprava, Ubytování, Strava, ...

MoveCon je pouze jednou z mnoha součástí velkého Festivalu fantazie (FF) a tak veškeré potřebné informace naleznete na webu FF. Aby jste se na něm ale neztratili, uvedu zde několik nejdůležitějších informací o službách na FF s odkazy vedoucími do příslušné sekce stránek Festivalu fantazie.

Ubytování:
Při účasti na FF je zajištěno mnoho různých typů ubytování. Můžete si vybírat od nejlevnějšího spaní ve spacáku na zemi (od cca 45 Kč/noc) až po hotel (asi 1600 Kč/noc). Záleží pouze na Vás, jaké ubytování a za jakou cenu zakliknete do své přihlášky. Celkem je v nabídce osm druhů ubytování o celkové kapacitě cca 500 postelí, 50 lůžek a přes 1500 míst pro spacáky. Vždy je dobré se pro volbu ubytování předem přihlásit, jelikož v místě už bývají místa ke spánku značně probraná.
Pro MoveCon 2015 plánujeme třídu na spaní pro všechny zájemce z MoveConu, aby jsme byli pohromadě. Toto se uvádí do přihlášky do kolonky s kým chcete ubytovat. Pokud tedy chcete být ubytováni s námi v místnosti, napište do přihlášky, že chcete být ubytováni na ZŠ Smetanova s Martinou Vančurovou a napište nám prosím také e-mail, že chcete být s námi ubytováni.
Podrobné informace o ubytování naleznete zde.

Stravování:
FF zajišťuje pro účastníky stravu v bufetu a v restauraci Vysočina. Jídlo je možné si předobjednat přímo při přihlášce za ceny: snídaně 50 Kč, oběd 70 Kč, věčeře 70 Kč. Po celou dobu FF je navíc přímo v jeho prostorách několik zařízení jako bufetů, barů a čajoven, kde se člověk může najíst teplých toastů, párků, pizzy, ..., dát si limonádu či pivo, nebo si posedět u teplého čaje či kávy.
V Chotěboři jsou navíc k nalezení, stejně jako v jiných městech, restaurace či obchody a lze se stravovat vlastní cestou.
Více informací o stravování naleznete zde.

Doprava:
FF zajišťuje pro pohodlnou dopravu pár speciálních autobusů. Do nich je třeba se přihlásit alespoň 14-dní předem, aby se nestalo, že by byl autobus pro malou účast zbytečně zrušen. Tyto autobusy jezdí z Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy, Svitav a Bratislavy.
Pro účastníky z dalších konců republiky doporučuji využít jizdnirady.idnes.cz pro nalezení optimálního spoje. Přímo do Chotěboře se lze dostat velmi pohodlně vlakem. Pro účastníky s vozem je možné parkovat na parkovišti cca 100 m od KD Junior, kde se akce koná, či kdekoli v Chotěboři při dodržení pravidel silničního provozu.
Podrobné informace o dopravě naleznete zde.

Místo konání:
Celý FF 2015 proběhne v městě Chotěboř v okrese Havlíčkův Brod. Program probíhá v kině, kulturním domě Junior, Sokolovně a Sportovní hale v Tyršově ulici v Chotěboři. Cesta až na náměstíčko festivalu bude značená a vzhledem k opakované účasti každý domorodec malého města dokáže poradit jednoduchou cestu ke KD Junior a kinu. Není třeba se bát zabloudění. Mapy a další informace naleznete zde.

WebZdarma.cz