Informace k přihlášení

MoveCon je pouze jednou z mnoha součástí velkého Festivalu fantazie (FF) a tak veškeré přihlašování bude probíhat díky webu FF. Aby jste se na něm ale neztratili, uvedu zde několik nejdůležitějších informací o přihláškách s odkazy vedoucími do příslušné sekce stránek Festivalu fantazie.

Vstupné:
Na FF a tedy i MoveCon se platí vstupné na celé dny (půldny) a záleží pouze na Vás jaký program navštívíte. Vstupné na jeden den se pohybuje v rozmezí 190 Kč až 350 Kč. Závisí vždy na tom zda se Vám podaří vstupné zaplatit dostatečně s předstihem.
Účast na celém MoveConu Vás tedy může přijít již na cca 1240 Kč za jeho celý program. Navíc je ve vstupném zahrnut také kompletní program celého Festivalu fantazie (přibližně 16 programových linií zároveň, o tom více zde) mimo pár vyjímek jako mohou být některé filmové novinky v kině či hrané divadlo, kde se může platit drobný doplatek.
Podrobné informace o vstupném naleznete zde.

Přihláška:
Přihlášení je třeba podniknout přímo přes stránky Festivalu fantazie. K tomu je určen přihlašovací systém, v němž si vytvoříte vlastní účet (pokud již nemáte) a už záleží jen na Vás jaké možnosti účasti "zaklikáte". (Nezapomeňte uvést, že na FF jedete hlavně kvůli MoveConu :) ). Systém Vám dá na výběr které dny se chcete účastnit, o jaké ubytování máte zájem, zda budete chtít zařídit stravu, ... Podrobné informace a přihlášku naleznete zde.

Pro MoveCon 2015 plánujeme třídu na spaní pro všechny zájemce z MoveConu, aby jsme byli pohromadě. Toto se uvádí do přihlášky do kolonky s kým chcete ubytovat. Pokud tedy chcete být ubytováni s námi v místnosti, napište do přihlášky, že chcete být ubytováni na ZŠ Smetanova s Kateřinou Holendovou a napište nám prosím také e-mail, že chcete být s námi ubytováni.

Pravidla účasti:
Přihlášením se na FF zároveň prohlašujete, že se budete řídit pravidly účasti. Jde o jednoduché požadavky organizátorů vztahujících se hlavně k pravidlům slušného chování a jistým nařízením pro co nejlepší chod celé akce. Kompletní pravidla účasti naleznete zde.

WebZdarma.cz